#2016-09-09 00:15:49 

Amela

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Gniezno

Wiek: 30

Wydaje mi się, że jest to trudne :( Przynajmniej ja mam z tym problem. Minęły już niestety te czasy kiedy kilkulatki z wypiekami na twarz oglądały bajeczki, teraz często nudzą się i w domu, i w szkole, są takie niechętne wszystkiemu… nie wiem, Wasze dzieci też tak mają czy tylko moje?
#2016-09-09 02:43:23 

Kasia00Kasia

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Gdynia

Wiek: 50

Mój syn tak samo :( Czasem mam wrażenie, że nic go nie interesuje, ma jakieś swoje zabawki ale zawsze szybko je rzuca w kąt i narzeka, że mu się nudzi. Nie mam pojęcia jakie rozrywki mu zapewnić
#2016-09-09 03:53:05 

mistrzowska

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Kielce

Wiek: 36

No niestety, dzisiejsze dzieci są znacznie wymagające niż dawniej kiedy to bawiły się lalkami z gałganków czy kawałkiem drewna. Nie są też niestety przez to takie kreatywne jak dawniej, dlatego trzeba starać się zapewniać im bodźce, które stymulują ich rozwój także na tym poziomie
#2016-09-09 05:43:23 

Amela

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Gniezno

Wiek: 30

A masz coś konkretnego na myśli? Możesz coś polecić?
#2016-09-09 07:04:06 

mistrzowska

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Kielce

Wiek: 36

Trzeba nieustannie szukać pomysłów ciekawych zajęć, nowych kierunków, w jakich dziecko może się rozwijać, bo jak coś jest nowego to nie nudzi się szybko, poza tym zawsze jest szansa, że złapie jakiegoś bakcyla. U mojego syna w szkole było coś takiego go4robot.pl/oferta/pokazy-w-szkolach/ , był zachwycony i mówił tylko o tym, po czym oświadczył, że bardzo by chciał uczyć się robotyki w przedszkolu raczej nie jest to możliwe :) więc posłaliśmy go na takie warsztaty. Bardzo mu się podoba i to jest na pewno coś, co go interesuje, już długi czas
#2016-09-09 07:35:57 

Amela

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Gniezno

Wiek: 30

To ciekawe co piszesz… może właśnie to jest pomysł, nowoczesne technologie i rzeczy dla naszych nowoczesnych, wybrednych dzieci
#2016-09-09 09:55:47 

mistrzowska

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Kielce

Wiek: 36

Tak, do tego to jest przydatne, nie jakaś tam tylko rozrywka dla zabawienia dziecka i zapewnienia m ciekawej rozrywki, to jest nauka poprzez zabawę i to bardzo cennych rzeczy, które mogą mu się przydać w dorosłym życiu
#2016-09-09 11:18:50 

Amela

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Gniezno

Wiek: 30

Fakt, kto wie czy taki dzieciak nie zostanie potem sam konstruktorem robotów skoro pokocha je już we wczesnym dzieciństwie :) Super pomysł, dzięki, pomyślę nad tym :)
#2016-09-09 11:31:12 

mistrzowska

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Kielce

Wiek: 36

Bardzo proszę :)
DODAJ ODPOWIEDŹ