#2016-09-14 04:05:19 

Mezo

Użytkownik

Witam serdecznie. Moi drodzy potrzebna mi profesjonalna porada prawda w sprawie związanej z moim pracodawcą. Czy w Poznaniu znajdę kogoś profesjonalnego i niedrogiego? Jeżeli ewentualna furtka pociągnięcia sprawy dalej bylaby otwarta to z przyjemnoscia bym skorzystał, pozdrawiam.
#2016-09-14 05:02:52 

Gołębiarka

Użytkownik

Powiedz co się stało, przynajmniej tak mniej wiecej. Prawo pracy jest bardzo szerokie, wiele można podciagnąć pod artykuły ale do roznych czesci mozna polecac róznych specjalistów. Pozdrawiam.
#2016-09-14 06:31:09 

Mezo

Użytkownik

No dobrze, w czasie pracy byłem wieziony z jednej budowy na druką przez kierowcę bez uprawnień, którego wybrał pracodawca mimo że wiedział o braku prawa jazdy. Mielismy wypadek, śruby z drzwi wbiły mi się w rękę w wyniku czego nie mam czucia w dwóch palcach i nie mogę do końca zgiąć ręki. Czy coś się z tym da zrobić?
#2016-09-14 07:02:37 

Soldier

Użytkownik

I to jeszcze ile... Sprawa jest jasna. Polecam na początek udać się do kancelarii Invicte - Doradztwo Prawne Karolina Berdowska gdzie uzyskasz profesjonalną pomoc i wsparcie na każdym etapie postępowania. Miałem zdarzenie komunikacyjne w zeszłym roku a odszkodowanie jakie mi zaproponowała strona było poniżej godności dlatego wynająłem ich dzięki czemu udało mi się uzyskać o wiele lepszą kasę.
#2016-09-14 09:41:52 

Mezo

Użytkownik

Dziękuję za namiary. Z mojej strony wygląda to podobnie, chcieli mi zamknąć usta groszami a stan mojego zdrowia naprawdę nie jest ciekawy. Poza tym boję się jeździć samochodami, teraz zawsze siadam z tyłu, najlepiej po środku. O odbywaniu dłuższych podrozy nie ma nawet mowy...
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015