#2016-09-15 05:05:16 

moniafonia

Użytkownik

Witam. Chciałam się z Wami dzisiaj podzielić moimi doświadczeniami z coachingiem. Długo szukałam czegoś takiego, aż mi się wreszcie udało. I wcale nie mam tutaj na myśli czegoś takiego jak couchpotato, tylko prawdziwy taki coach, który się zajmuje rozwojem osobitym. Znalazłam w Poznaniu coacha Michała Łęgowskiego i naprawdę się cieszę, że mi się udało na niego trafić, bo jak bym nie znalazło jego to nie wiem co było teraz ze mną
#2016-09-15 05:14:08 

P4jąk

Użytkownik

A teraz to wzbudziłaś moją ciekawość i aż muszę zapytać. Co też takiego zrobił dla Ciebie ten coach, że teraz się czujesz o wiele lepiej ze sobą? W jaki sposób udało mu się Tobie pomóc i coś zmienić w Twoim życiu? Bo jakoś tego nie jestem sobie w stanie wyobrazić
#2016-09-15 06:27:06 

moniafonia

Użytkownik

Kolega chyba sceptycznie nastawiony co? Po pierwsze to weszłam na stronę michallegowski.pl/ i już na tej samej stronie znalazłam wiele ciekawych informacji, którymi się zajarałam. No a potem się spotkałam z tym coachem i było naprawdę świetnie! Moja samoocena sporo wzrosła, jakoś komfort życia też mi się podniósł i w ogóle jestem szczęśliwa. To wszystko się jakoś tak potoczyło. To jest niesamowity człowiek naprawdę, wiele potrafi zdziałać
#2016-09-15 08:52:47 

P4jąk

Użytkownik

Koleżanka trochę tutaj fangirling uprawia, ale mam nadzieję, że rzeczywiście jest tak, jak mówisz. Też się trochę nasłuchałem o tych całych coachach, że dużo osób z nich usług korzysta i że warto, bo rzeczywiście pomagają jakoś tam wrócić na właściwe tory… Czy to prawda – nie wiem, ale w sumie bym się chętnie mógł przekonać i na własnej skórze doświadczyć co to tak naprawdę jest
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015