#2016-10-03 04:45:23 

gangstarap

Użytkownik

Siemaneczko! Pytam tutaj o rzecz, która jest dla mnie bardzo ważna, bo mój interes i w sumie utrzymanie rodziny od tego całe zależy. Chce się od Was dowiedzieć gdzie kupuje ubrania na sprzedaż do Waszych sklepów. Jakie hurtownie i ogólnie jakie miejsca odwiedzacie, żeby jakieś nowe rzeczy kupić do Waszych sklepów? Bo ja ciągle to samo zamawiam i już żadni ludzie nie chcą kupować, bo po co im kolejne takie same spodnie
#2016-10-03 07:45:09 

Gołębiarka

Użytkownik

Tak to niestety kolego jest jak się kupuje cały czas w jednej hurtowni. To potem się tak dzieje, że towaru tego samego masz pełno i nie ma zupełnie czego sprzedawać, bo tak jak mówisz nikt Ci drugiej takiej samej pary spodni nie kupi bo przecież po co. Ale ja naprzykład w hurcie swetry kupuje bardzo często, bo akurat korzystam z takiej hurtowni, która wybór ma spory i można kupować różne rzeczy
#2016-10-03 09:34:08 

Amela

Użytkownik

Koleżanka ma tutaj racje. Ja mam pododobnie z męskimi koszulami, że po prostu kupuje zawsze inne i przez to w sklepie zawsze jest taki wybór, że jak facet przychodiz po nowy ciuch to już ma i tyle. Wcale nie musi się męczyć z tym, że nie ma czego wybierać. Wszystko na miejscu gotowe :)
#2016-10-03 09:56:34 

gangstarap

Użytkownik

No i właśnie dlatego ja tutaj przyszedłem, bo chce żeby u mnie było dokładnie tak samo :P Żeb wybór był większy
#2016-10-03 10:44:38 

Amela

Użytkownik

Polecam Ci się jeszcze rozejrzeć za koszulkami męskimi dokładnie w tym miejscu, w którym ja je kupuje, to będziesz miał pewność, że kupujesz po pierwsze tanio, po drugie dobrze, a po trzecie zawsze będziesz miał duzy wybór dostępny
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015