#2017-01-09 21:45:12 

blondyna

Użytkownik

Witam wszystkich forumowiczów. Mój kolega bardzo dba o wygląd, dlatego sądzę, że kosmetyki, albo perfumy będą bardzo dobrym świątecznym prezentem. Bardzo zależy mi na wysokiej jakości produktów, dlatego wolałabym nie kupować ich w drogerii, a zamiast tego w aptece. Mam jednak czas na zakupy tylko w weekend. Czy znacie jakąś aptekę w Sopocie, która jest otwarta w weekend? Czekam na wskazówki i dziękuję z góry.
#2017-01-09 23:50:47 

Soldier

Użytkownik

Na stronie internetowej apteki Sopot przedstawia godziny otwarcia: http://aptekigemini.pl/apteki/pomorskie,sopot,15 . Jak sama widzisz, w weekendy apteka jest otwarta zarówno w sobotę i niedzielę przez sześć godzin, od 9 do 15. Zatem na pewno znajdziesz chwilę, aby zrobić zakupy.
#2017-01-10 02:50:36 

bakuś

Użytkownik

Masz już jakiś pomysł, co kupisz koledze? W aptece nie dostaniesz perfum, o produkty dla mężczyzn też jest trudno ogółem. Musisz mieć jakiś konkretny pomysł przed pójściem na zakupy.
#2017-01-10 03:23:42 

mangofanka

Użytkownik

Trzeba wiedzieć, gdzie szukać. AptekiGemini.pl prowadzą też sprzedaż za pośrednictwem Internetu, w tak zwanej aptece internetowej. Masz wówczas pod ręką cały asortyment.
#2017-01-10 06:17:52 

Kasia00Kasia

Użytkownik

Możesz kupić specjalne zestawy świąteczne, w skład których wchodzą najczęściej jakieś kremy do pielęgnacji twarzy, czy też zestawy do golenia. Zgodzę się, że jest to dobry prezent. Zwłaszcza, że przed świętami często można spotkać promocje.
#2017-01-10 08:37:27 

blondyna

Użytkownik

Zrobienie zakupów w aptece w Sopocie przez Internet, to też dobry pomysł, chyba tak zrobię. Przynajmniej będę mogła liczyć na dostawę zamówionych przeze mnie produktów pod wskazany adres. Może od razu podam jego adres, to będzie miał niespodziankę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015