#2017-01-18 03:15:43 

P4jąk

Użytkownik

Zamierzam sprowadzić jeszcze samochód z Niemiec, zanim zmienią przepisy akcyzowe w naszym kraju. Wiem już co i jak sprowadzę. Będzie to Volkswagen, o jakim marzyłem od dawna. Wiem już także, że muszę kupić do niego opony zimowe i chciałbym się Was polecić, jakie opony od Goodyeara wybrać?
#2017-01-18 04:26:30 

Kwiczoł

Użytkownik

Jak to jakie najlepsze, chociaż jak spojrzeć na producenta to innych tam nie dostaniesz. Podobnie z resztą jak w przypadku zakupów tutaj http://sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-goodyear-zimowe, czyli w najlepszym sklepie oponiarskim zarówno na zimę, jak i na lato.
#2017-01-18 06:48:20 

moniafonia

Użytkownik

Widzę, że od razuz grubej rury dajesz, ale to dobrze, bo nie ma się co bawić w porównywania. Po prostu trzeba jasno stwierdzić, że najlepszym wyborem jest Goodyear opony tej marki to wybór na lata. Ja jeżdżę na Ultra Gripach, ale każdy może dopasować coś dla siebie.
#2017-01-18 08:50:27 

P4jąk

Użytkownik

Właśnie o tym modelu słyszałem. Podobno bardzo dobrze spisuje się w trudnych warunkach, zwłaszca gdy pada deszcz, czy jest oblodzona jezdnia. Błoto pośniegowe daje też odpowiednie odniesienie do jakości.
#2017-01-18 09:18:57 

Kwiczoł

Użytkownik

Firma Opony Kunicki doradzi na pewno przy zakupie nowego kompletu opon na zimę. Jak kupowałem swój komplet w tym roku, to miałem do wyboru mnóstwo opcji i właśnie na Goodyeara się zdecydowałem. Cena dobra, a jakością nie musiałem się przejmować bo wiadomo. Używam modelu Eagle.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015