#2017-01-19 03:24:26 

P4jąk

Użytkownik

Dzień dobry wszystkim. Przeglądam ostatnio oferty sklepów z regałami przeznaczonymi do magazynów, bo się szykuje małe przemeblowanie w mojej firmie. W sumie stwierdzam, że one są w większości bardzo podobne do siebie nawzajem, ale jest jedna zasadnicza różnica. Jedne mają półki wiórowe a inne metalowe. U nas stoi kilka i takich i takich, w sumie trudno mi ocenić, które lepsze. A wy jak myślicie? Z góry dziękuję za argumenty, bo to mi na pewno pomoże podjąć decyzję.
#2017-01-19 05:20:06 

Kwiczoł

Użytkownik

Ja tam nigdy między nimi różnicy za bardzo nie widziałem. Na tym towar stoi i na tym drugim też towar stoi. Ani jedno ani drugie się nie zarwie i w ogóle nie mam pomysłu za bardzo jak by można to w ogóle zepsuć. Bierz co jest i się nie przejmuj
#2017-01-19 06:05:07 

grubcio

Użytkownik

Nie no panowie, albo profesjonalnie się podchodzi do biznesu albo się robi byle jak wszystko. Ja za tą pierwszą opcją jestem i raczej proponuje przemyśleć wybór. Ogólnie jeśli ci nie potrzeba jakiegoś bardzo dużego udźwigu to bym wiórowe brał. Też są bardzo wytrzymałe a kosztują sporo mniej
#2017-01-19 08:08:38 

franko

Użytkownik

Też mam wiórowe półki, kupiłem regały magazynowe od gości prowadzących ten http://www.regaly-magazynowe.pl/regaly-magazynowe/ sklep. Mamy je w naszym magazynie od ponad trzech lat i póki co nie widać żadnych śladów zużycia. Innych nie używaliśmy, więc nie mam porównania, ale jak teraz patrzyłem to ta firma też metalowe sprzedaje
#2017-01-19 10:51:42 

pclover

Użytkownik

Dla mnie metalowe lepsze tak jakoś mam do nich większe zaufanie i też jak dla mnie to dużo lepiej wyglądają. U nas jest tego nie wiem ile sztuk nawet, trudno zliczyć. Ale wszystkie są takie same także wszystko wygląda porządnie i profesjonalnie. Jako magazynier to bardziej za tymi bym był
#2017-01-19 12:36:40 

Kasia00Kasia

Użytkownik

Popieram, też w magazynie pracuje i uważam że całe metalowe regały magazynowe zdecydowanie się prezentują bardziej porządnie. Takie z półkami z płyty wiórowej są też dobre, wierze, ale mi się kojarzą z garażem mojego ojca.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015