#2017-01-29 20:05:11 

blondyna

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Wrocek

Wiek: 22

Kupiłam sobie bardzo ładną sukienkę wieczorową, teraz potrzebuję jakichś fajnych ozdób żeby stworzyć taką kompletną kreację. Mam nadzieję że rozumiecie o co chodzi ;) Dlatego szukam jakiegoś dobrego jubilera z ofertą internetową bo z racji obowiązków nie bardzo mam czas odwiedzać stacjonarne punkty. Zależy mi na czymś efektownym ale z dobrym smakiem.
#2017-01-29 20:39:29 

franko

Użytkownik

Posty: 30

Skąd: Inowrocław

Wiek: 21

Z tego co piszesz wydaje mi się że celujesz raczej w coś droższego z wyższej półki. Cóż nie mam za bardzo rozeznania w takich tematach, moja żona kiedyś pracowała w jubilerskim więc pewnie mogłaby więcej pomóc ale akurat nie mam jej pod ręką ;)
#2017-01-29 22:56:17 

mangofanka

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Radom

Wiek: 18

Niekoniecznie musi to być droga ozdoba a równocześnie może być naprawdę efektowna. Sprawdź sobie tutaj http://www.jademi.pl/83-naszyjniki-z-cyrkoniami. Świetne propozycje jak na moje oko. To rzecz jasna moja opinia ale do wieczorowej sukienki według mnie jak znalazł.
#2017-01-30 01:49:26 

pozytywniepozytywna

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Iłża

Wiek: 25

Super, fajnie wyglądają te naszyjniki. Widać że solidnie wykonane co wcale nie jest normą nawet w renomowanych salonach jubilerskich. Chyba ciężko będzie czegoś tam nie wybrać, na jakieś lepsze wyjście są w sam raz.
#2017-01-30 04:15:13 

gangstarap

Użytkownik

Posty: 36

Skąd: Warszawa

Wiek: 18

Rzeczywiście bardzo ładna biżuteria. Mój dziadek był złotnikiem, próbował nauczyć fachu ojca ale nie szło mu najlepiej. Są u nas w domu jakieś stare prace dziadka – widzę podobny styl, bardzo wysmakowane. Miło wiedzieć że robi się jeszcze dziś taką biżuterię.
#2017-01-30 07:13:42 

grubcio

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Nysa

Wiek: 19

Żona od pewnego czasu nosi charmsy o takie http://www.jademi.pl/108-charmsy-srebrne. Moim zdaniem pasują bardzo dobrze i do jakiego wieczorowego stroju i też na mniej zobowiązujące okazje.
#2017-01-30 09:22:56 

bibowska

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: NY

Wiek: 35

Fakt, charmsami można naprawdę dobrze zapełnić „luki” w biżuterii. Zdaniem niektórych to ozdoba typowo dla młodych kobiet ale nie zgadzam się – uważam że są bardzo uniwersalnym rozwiązaniem.
#2017-01-30 10:08:04 

Kwiczoł

Użytkownik

Posty: 105

Skąd:

Wiek: 21

Co do tych naszyjników z cyrkoniami, to rzeczywiście prezentują się świetnie. Swoją drogą ładna cyrkonia dobrej klasy nie wygląda wcale gorzej od brylantu a jednak cenowo to zupełnie inna półka.
DODAJ ODPOWIEDŹ