#2017-02-10 04:38:33 

P4jąk

Użytkownik

Witam. Szukam bardzo dobrej firmy detektywistycznej z województwa lubelskiego. Niestety, ale do tej pory nigdy nie miałem do czynienia z jakąkolwiek firmą czy osobą prywatną o takim profilu działalności. Stąd moje pytanie i prośba, by ktoś mi doradził co i jak. Liczę na to, że jednak ktoś tutaj na forum będzie potrafił mi doradzić do kogo się zgłosić ;) zależy mi na dyskrecji, ale też skuteczności, nie chcę omawiać na forum tutaj wszystkiego co tak naprawdę potrzebuję itp. pozostawię to jednak stricte firmie, do której się będę zgłaszał. Jak tylko potraficie doradzić firmę to naprawdę bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam !
#2017-02-10 06:46:33 

Kwiczoł

Użytkownik

Ja znam jednego świetnego detektywa z lubelskiego, który potrafi rozwiązać praktycznie każdą sprawę. Współpracowałem z nim gdy miałem sprawę związaną z ustaleniem ojcostwa i potem zbierania dowodów w sprawie.. było to dość obciążające dla mnie psychicznie, bo to było jednak trudne dla mnie, ale jednak udało się wszystko do końca udowodnić w sądzie. Jak chcesz to konkrety znajdziesz na stronce http://www.monos24.pl/ ;) tam jest przedstawiona cała oferta, naprawdę gorąco polecam.
#2017-02-10 07:01:46 

Soldier

Użytkownik

Z ciekawości wszedłem na tę stronkę monos24 i faktycznie mają bardzo szeroki wachlarz usług.. idealnie nadają się do praktycznie każdego zadania. I tak myślę, czy nie najmę ich też, żeby nie ustalić miejsce pobytu, zameldowanie itp. jednej ze swoich znajomych, która strasznie się odcięła od znajomych i bliskich bo weszła w trudny związek i w grę weszły narkotyki itp.. może zlecę jej poszukiwania? W sumie bardzo się o nią martwię, szczególniem, że nie daje w ogóle znaku życia
#2017-02-10 07:15:18 

pozytywniepozytywna

Użytkownik

Jeszcze nie miałam okazji korzystać nigdy z usług detektywa ale niewytkluczone, że to zrobię bo mam podejrzenia w stosunku do swojego chłopaka, bo coś coraz częściej znika na kilka dni i mówi, że to intesresyitp… ja jakos mu do końca nie wierze bo jednak za dużo rzeczy nie trzyma się kupy
#2017-02-10 09:26:50 

bakuś

Użytkownik

Ja kiedyś korzystałem z detektywa w takiej sprawie co Ty koleżanko i szczerze..? trochę zaluje bo dowiedziałem się przykrych rzeczy. No ale… lepsza pradwa niż życie w kłamstwie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015