#2017-02-15 04:22:29 

Dudu

Użytkownik

Dzień dobry. Jestem pracownikiem działu kontaktów B2B jednej z Warszawskich firm bu-dowlanych. Obecnie jesteśmy w trakcie renowacji dużej kamienicy na Starym Mieście i poszuku-jemy jakiegoś usługodawcy, który jest w stanie w możliwie korzystnej cenie zaoferować nam wy-konanie kompletu okien drewnianych. Zrezygnowaliśmy z dotychczasowego partnera, stąd nagła potrzeba. Jeżeli nie będziemy mieć zastrzeżeń co do realizacji, liczymy na dalszą współpracę. Proszę o polecenie mi jakichś sprawdzonych firm
#2017-02-15 05:44:06 

Soldier

Użytkownik

Ech nawet bym polecił chętnie tego stolarza co dla mnie zrobił całe nowe ramy okienne no ale jak tutaj chodzi o jakieś takie poważne inwestycje na większa skalę, to chyba raczej wam chodzi o jakiegoś powazniejszego „biznesmena”.
#2017-02-15 06:00:47 

P4jąk

Użytkownik

To samo, ale powodzenia w dalszym szukaniu. Trzeba było już w temacie zaznaczyć że mają być w dużej ilości te okna i na szybko, to musi być jakas wieksza firma w takim wypadku, a jak ktos tylko dla siebie zamawiał to zupełnie coś innego
#2017-02-15 08:19:00 

Dudu

Użytkownik

Panowie, nie przesadzałbym. My nie jesteśmy żadnym deweloperem stawiającym całe osiedla nowe, tylko głównie zajmujemy się remontami pojedynczych budynków. To może być najzwyklejsza firma, byle by to byli fachowcy i dotrzymywali terminów.
#2017-02-15 08:32:03 

P4jąk

Użytkownik

Hmmm no skoro tak, to może jednak moja propozycja okaże się odpowiednia. Polecam wejść na http://www.stodom.pl/okna i poczytać o ich realiacjach względem okien drewnianych. Nie miałem nawet najmniejszych problemów przy zamówieniu i byli panowi bardzo pomocni we wszystkim, jestem pewien, że spełniają wasze wymagania.
#2017-02-15 10:24:40 

Dudu

Użytkownik

Wszedłem na tę stronę http://www.stodom.pl/ i muszę przyznać, że właśnie o kogoś takiego nam chodzi. To nie jest wielka korporacja, więc powinna bez problemów dopasować do nas ofertę, ale też od razu widać, że to są profesjonaliści. Skontaktujemy się z nimi na pewno i zobaczymy, co z tego wyjdzie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015