#2017-02-26 21:27:53 

mangofanka

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Radom

Wiek: 18

Witam, mam niepełnosprawna córke, która dużo czasu spedza w pozycji siedzącej. Słyszałam wiele dobrego o materacach i poduszkach przeciwodleżynowych, wiecie może ile koszują takie sprzęty rehabilitacyjne?
#2017-02-26 23:06:26 

Dudu

Użytkownik

Posty: 134

Skąd: Frombork

Wiek: 31

A możesz powinnas częściej zmieniac pozycji corki, żeby za dużo nie siedziała i nie miała odleżyn czy odparzeń, przeciez są specjalne pionizatory do stania, powinnaś cos takiego kupić córce, oczywiście taka poduszka przeciwodleżynowa też na pewno się przyda.
#2017-02-26 23:31:34 

blondyna

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Wrocek

Wiek: 22

Jeśli chodzi o poduszki przeciwodleżynowe to ceny są rózne wszystko zalezy jaka poduszke wybierzesz. Na http://sklep.rehafund.pl/poduszki-przeciwodlezynowe-pneumatyczne dowiesz się, ze poduszki pneumatyczne, których komory wypełnione sa powietrzem powodują równomierne rozprowadzanie powietrza, np. poduszka pneumatyczna BioFlote kosztują ok 500 zł, ale poduszka Jay to koszt ok 2 500 zł, ale to wyjątkowo komfortowa lekka i profilowana poduszka, stabilizuje i podpiera ciało, może być wypełniona płynem lub powietrzem.
#2017-02-27 01:20:23 

mangofanka

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Radom

Wiek: 18

No tak ale czy są to produkty które moge odliczyc od podatku?
#2017-02-27 01:30:52 

blondyna

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Wrocek

Wiek: 22

Jasne, otrzymujesz fakture VAT i jeśli Twoja córka ma zalecenie lekarskie do stosowania takich poduszek, to z pewnościa będziesz mogła odliczyc tę kwote od podatku.
#2017-02-27 01:45:13 

mangofanka

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Radom

Wiek: 18

A co powiecie o materacach przeciwodleżynowych, warto je kupować, sprawdzaja sie?
#2017-02-27 04:29:15 

pozytywniepozytywna

Użytkownik

Posty: 53

Skąd: Iłża

Wiek: 25

Oczywiście ze tak, bardzo dobre są materace przeciwodleżynowe piankowe, ja ostatnio zakupiłam bardzo dobry jakościowo materac piankowy dwuwarstwowy w bawełnianym pokrowcu, zalecany przy odlezynach I i II stopnia, zapłaciłam ok. 600 zł. Ale sprawdź na http://sklep.rehafund.pl/materace-przeciwodlezynowe-piankowe bo są też materace jednowarstwowe o połowe tańsze ale i trzywarstwowe za ok. 500 zł.
#2017-02-27 07:04:35 

Amela

Użytkownik

Posty: 111

Skąd: Gniezno

Wiek: 30

Mysle ze najlepiej zapytac fachowców jaki materac czy poduszkę wybrac, w tym celu trzeba zadać pytanie przez formularz kontaktowy, a otrzyma sie wyczerpującą odpowiedź. Można też poczytac odpowiedzi na najczesciej zadawane pytania.
#2017-02-27 09:44:20 

mangofanka

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Radom

Wiek: 18

Dzieki, bardzo mi pomogliscie, wybrałam polecana przez Was pneumatyczną poduszkę przeciwodleżynową za 500 zł i piankowy materac bombelkowy za 400 zł.
DODAJ ODPOWIEDŹ