#2017-03-07 03:11:35 

P4jąk

Użytkownik

Czy możecie mi polecić jakaś dobrą kancelarię odszkodowawczą w Warszawie? Tzn. no taką, co zajmuje się praktycznie tylko sprawami dotyczącymi odszkodowań albo przynajmniej w tym się szczególnie specjalizują? Będę wdzięczny!
#2017-03-07 05:33:44 

Kwiczoł

Użytkownik

Kancelarii w Warszawie jest bardzo dużo, tak trudno coś sobie wybrać?
#2017-03-07 06:55:29 

P4jąk

Użytkownik

Nie trudno, ale wolałbym dostać coś z polecenia i konkretnego, sprawdzonego. Więc pytam innych o opinię, chyba nie ma w tym nic złego?
#2017-03-07 09:33:24 

moniafonia

Użytkownik

Zdecydowanie nie ma w tym nic złego, wręcz przeciwnie nawet, myślę, że to bardzo rozsądne podejście do sprawy. A jeśli chodzi o kancelarie odszkodowawcze Warszawa to miasto, w którym rzeczywiście znajdziesz takich wiele. Ja sama przez to przebrnęłam i sprawdzałam wiele różnych ofert, ale jak dla mnie najlepsza była oferta tej kancelarii: http://strefaodszkodowan24.pl/o-nas/. Zdecydowałam się na ich usługi i zdecydowanie nie żałuję, uzyskali dla mnie bardzo korzystne odszkodowanie i załatwili wszystkie niezbędne formalności, powiedzieli jakie dokumenty muszę dostarczyć do nich i później zajęli się tym dalej. Naprawdę bardzo profesjonalnie się zajęli moją sprawa, więc serio polecam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015