#2017-03-15 02:18:37 

Kasia00Kasia

Użytkownik

Witajcie, poszukuję taniej i dobrej, a nawet bardzo dobrej firmy zajmującej się IT.
#2017-03-15 03:11:56 

pclover

Użytkownik

Witaj, mogę zaproponować Ci kilka takich firm, ponieważ współpracowałem z trzema, ale tak sobie myślę, że najlepsza jest ta, z którą pracuję aktualnie. Tamte również były dobre, ale ceny nie zachwycały. Tutaj za bardzo wysoką jakość świadczonych usług nie płace kroci. Dlatego myślę, że możesz zapoznać się z usługami https://www.lizard.pl/, ponieważ to profesjonaliści w swojej dziedzinie. Nie wiem jaki zakres usług konkretnie Cię interesuje. Ja akurat polegam na nich we wszystkich kwestiach, bo są najlepsi.
#2017-03-15 04:22:57 

Kasia00Kasia

Użytkownik

Przede wszystkim jestem zainteresowana wykonaniem audytu bezpieczeństwa systemu informatycznego. Jeśli wiesz coś więcej na ten temat, w jaki sposób w tym zakresie działa wspomniana przez Ciebie firma, to proszę o informacje!
#2017-03-15 06:16:34 

pclover

Użytkownik

Myślę, że najlepiej będzie jak sama poczytasz sobie o tym na stronie: https://www.lizard.pl/procedury-dokumentacje-polityki-bezpieczenstwa, tam masz różne tabele i szczegółowe informacje. Jeszcze lepszym rozwiązaniem jest osobisty kontakt z firmą, bo oni stawiają na indywidualne podejście do klienta. Krótko mówiąc: zalety takiego audytu są oczywiste i powszechnie znane, ale taki audyt wykonany przez nich przekroczy Pani wszelkie oczekiwania. Ja każdorazowo jestem zachwycony i podziwiam zaangażowanie oraz profesjonalizm audytorów. Niejednokrotnie po wykryciu zagrożeń, zaproponowali mi naprawdę bardzo dobre wyjście i zapewnili ochronę.
#2017-03-15 07:38:46 

mangofanka

Użytkownik

Również polecam usługi wyżej opisanej firmy. Uważam, że sa perfekcjonistami w dziedzinie audytu. Mąż bardzo ich zachwala za każdym razem. Cieszymy się, że zasoby naszej firmy są właściwie chronione. Współpraca jest bardzo owocna, a jednocześnie korzystna cenowo, a to również bardzo istotne.
#2017-03-15 09:40:48 

Dudu

Użytkownik

Polecam, polecam!!! To naprawdę bardzo dobrzy informatycy, którzy profesjonalnie zajmują się ochroną danych, dbałością o serwer, rozwiązywaniem problemów i proponowaniem innowacyjnych, najlepszych rozwiązań.
#2017-03-15 12:28:56 

pclover

Użytkownik

Oo, widzę, że jest dużo zadowolonych osób. Tak więc sama Pani widzi, że nie polecam byle czego, a firmę cieszącą się bardzo dobrą reputacją wśród przedsiębiorców.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015