#2017-03-22 03:08:35 

P4jąk

Użytkownik

Cześć, szukam do zakładu stolarskiego optymalizerki (dla niewtajemniczonych dodam, że jest to pilarka poprzeczna). Chodzi o wytrzymałe urządzenie, które posłuży kilka lat, ale też nie mam zamiaru wydawać na nie całego majątku. Znacie jakiś fajny sklep?
#2017-03-22 05:46:52 

Kwiczoł

Użytkownik

Może warto postawić na używaną? Sam kupowałem ostatnio jedną i trafiła mi się prawdziwa perełka - chyba stała u kogoś kompletnie nieużywana bo wszystko wyglądało jak nowe. No ale okaże się podczas eksploatacji, może po prostu ktoś ją wymył:)
#2017-03-22 08:03:20 

Dudu

Użytkownik

Jeżeli chcesz żeby optymalizerka do drewna służył Ci przez kilka lat to za żadne skarby nie kupuj używanych maszyn - naprawdę trudno dostać coś wartego uwagi. Lepiej sprawdź ofertę jednego ze sklepów na stronie internetowej http://www.mtm-maszyny.pl/pl/92-pily-poprzeczne-i-specjalne, a z pewnością znajdziesz to czego potrzebujesz. Sprzedają oni różne modele od tradycyjnych po te w pełni skomputeryzowane. Ja postawiłem na coś bardziej tradycyjnego z ręcznym posuwem. Co ciekawe, niektóre maszyny można wykorzystywać też do cięcia PCV oraz aluminium, więc jeżeli będzie Ci potrzebne coś takiego to też możesz odwiedzić podlinkowaną stronę.
#2017-03-22 08:34:18 

P4jąk

Użytkownik

Na pewno nie kupię nic używanego, już miałem kilka przygód z takim sprzętem. Dzięki za sklep, maszyny wydają się ekstra!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015