#2017-03-23 00:38:35 

Gołębiarka

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Ełk

Wiek: 35

Cześć Mieszkamy z mężem w bardzo małej miejscowości. Wszyscy się u nas znają i naprawdę jest wszystko, czego potrzeba. Postanowiliśmy z mężem otworzyć swój własny sklep. Jest w naszej miejscowości tylko jeden, więc pewnie przydałby się jakiś ogólnospożywczy drugi. Jesteśmy już prawie na wykończeniu i niedługo ruszamy. Zastanawiamy się teraz nad wyborem koszy. Jakie polecacie do takiego większego sklepu ogólnospożywczego?
#2017-03-23 02:40:03 

Amela

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Gniezno

Wiek: 30

A nie mogą być zwykłe tradycyjne koszyki? Takie najlepiej się nosi i są bardzo poręczne.
#2017-03-23 03:12:17 

CzerwonaWoda

Użytkownik

Posty: 26

Skąd: Stębark

Wiek: 32

Dla mnie najwygodniejsze są kosze na kółkach, które są też w większych supermarketach. Ostatnio one są bardzo popularne, a moim zdaniem też łatwo się nimi poruszać po sklepach.
#2017-03-23 05:16:57 

grubcio

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Nysa

Wiek: 19

Zgadzam się z koleżanką. Ostatnio sam wymieniłem tradycyjne koszyki na takie kosze na kółkach w moim sklepie i sprawują się super. Zauważyłem, że ludzie więcej kupują po ich wprowadzeniu. Nie umiem tego wyjaśnić, ale tak właśnie jest. Sprawdź sobie sklep: https://sklepikaria.pl/120-koszyki-sklepowe, w którym mają wyposażenie do sklepów. Ja tam kupowałem swoje właśnie.
#2017-03-23 05:40:51 

gangstarap

Użytkownik

Posty: 36

Skąd: Warszawa

Wiek: 18

Też znam sklepikaria.pl, bo zamawiałem u nich wózki. A, co do tego, co pisałeś, że ludzie więcej kupują, to wydaje mi się, ze rzeczywiście coś w tym może być. To chyba wynika z tego, że ludziom wydaje im się, że to koszyk, więc jest mały i dużo się nie mieści. A nie niosą go, więc nie czują gdy robi się ciężki.
#2017-03-23 07:25:06 

CzerwonaWoda

Użytkownik

Posty: 26

Skąd: Stębark

Wiek: 32

W sumie na to bym nie wpadła, ale rzeczywiście coś w tym jest. Może dlatego zawsze, gdy piorę ten koszyk na półkach to wydaję więcej pieniędzy.
#2017-03-23 08:19:03 

Kasia00Kasia

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Gdynia

Wiek: 50

A Twój sklep będzie na tyle duży, że klienci będą mogli swobodnie się poruszać z takimi koszami? Żeby nie strącali Ci towarów z półek, jeśli będzie zbyt ciasno.
#2017-03-23 09:25:31 

Gołębiarka

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Ełk

Wiek: 35

Akurat będzie to dosyć spory obiekt. Planowaliśmy z mężem, żeby to był jeden z większych sklepów w naszej okolicy i chcemy, żeby był dobrze zaopatrzony. Mamy dużą przestrzeń, więc z takimi koszykami nie będzie problemu.
#2017-03-23 12:06:27 

grubcio

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Nysa

Wiek: 19

To się nie zastanawiaj, tylko kupuj od razu takie. Zobaczysz, że to Ci się opłaci, a poza tym one są dużo bardziej wytrzymałe od takich tradycyjnych.
DODAJ ODPOWIEDŹ