#2017-03-24 03:43:59 

franko

Użytkownik

Dzień dobry. Postanowiłem zwrócić się do Was z prośbą o rade, ponieważ firma, w której pracuję, dość prężnie się rozwija. Produkujemy lokalne wyroby i z niemałym zdziwieniem zaobserwowaliśmy fakt, że otwierają się na nas coraz to nowsze rynki. Dlatego stwierdziliśmy, że nadszedł czas na powiększenie zespołu przedstawicieli. Ale żeby wszystko przebiegało bez zastrzeżeń, przydałoby się jakieś dobre oprogramowanie, najlepiej mobilne. Czy ktoś z Was testował albo używa takiej nowinki technologicznej?
#2017-03-24 05:37:29 

gangstarap

Użytkownik

Cześć. Najpierw chciałbym pogratulować dobrego zarządzania i celnego dopasowania się do potrzeb rynku. Skoro rozwijacie dział handlowy, to niewątpliwie przyda się Wam dobry mobilny system sprzedaży. Moja propozycja to ta firma: http://think.pl/rozwiazania-think/revisto/. Jestem przekonany, że docenicie dostęp do aktualizowanych na bieżąco stanów magazynowych.
#2017-03-24 06:51:20 

Amela

Użytkownik

Hejka! Jestem przekonana, że think.pl będzie dobrym wyborem, zwłaszcza w przypadku rozwijającej się firmy. Żadnych nagłych telefonów, żadnego czekania na odpowiedź. Wszystko w jednym miejscu. Sama korzystam i bardzo sobie cenię. A pracuję w branży kosmetycznej - też mamy niezłe zamieszanie w magazynach. ;)
#2017-03-24 07:22:30 

franko

Użytkownik

Wielkie dzięki. Na pewno to sprawdzimy. Na szczęście nasz zarząd jest otwarty na nowe propozycje. :)
#2017-03-24 08:37:36 

Amela

Użytkownik

To od razu podsunę Ci też ciekawe rozwiązanie dla działu produkcji. Może w pakiecie będzie taniej. ;) Proszę bardzo: http://think.pl/rozwiazania-think/credo/. Stosujemy to w naszej firmie i zarządzanie produkcją przebiega bez najmniejszych zastrzeżeń. Ba, nigdy nie było lepiej.
#2017-03-24 09:29:46 

franko

Użytkownik

Dzięki. Pewnie nie zwróciłbym na to uwagi, a dobrze wiedzieć. U nas jeszcze produkcja nie jest aż tak bardzo rozwinięta, ale wcale nie wykluczamy jej rozbudowy. :) Więc jeszcze raz bardzo dziękuję!
#2017-03-24 12:26:07 

Amela

Użytkownik

Proszę! Cała przyjemność po mojej stronie. Kto wie, może kiedyś spotkam się na trasie z którymś z Waszych przedstawicieli. :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015