#2017-05-02 05:19:19 

blondyna

Użytkownik

Posty: 46

Skąd: Wrocek

Wiek: 22

Nie ukrywam że chcę możliwie szybko zmienić swoją sylwetkę. Siedzący tryb życia plus niewłaściwa dieta i niestety nie ma szału... Od razu mówię że nie chcę tracić czasu więc zależy mi na indywidualnym planie treningów i takim ich doborze który gwarantuje szybki rezultat. Wymagam zbyt wiele? Tak czy siak będę wdzięczna za rady.
#2017-05-02 06:45:24 

P4jąk

Użytkownik

Posty: 166

Skąd: Częstochowa

Wiek: 30

Obiektywnie jest to do zrobienia pytanie czy Twój organizm jest na takie tempo gotowy. Każdy ma swoje uwarunkowania i dopiero profesjonalista oceni Twoją wydolność i inne rzeczy.
#2017-05-02 07:47:48 

Kwiczoł

Użytkownik

Posty: 146

Skąd:

Wiek: 21

Sądzę że jeśli trening będzie właściwie pomyślany i co kluczowe systematyczny to możesz osiągnąć wiele w krótkim czasie. Tylko są też pułapki – w przypadku chudnięcia szybki spadek wagi może prowadzić do równie szybkiego wzrostu tejże...
#2017-05-02 08:10:26 

mangofanka

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Radom

Wiek: 18

Musisz podchodzić rozsądnie do takich kwestii. Jeśli narzucisz sobie zbyt ostre tempo to faktycznie niewiele z tego będzie. A możesz się wręcz nabawić niefajnych problemów zdrowotnych, ogólnie nie polecam.
#2017-05-02 09:25:46 

pozytywniepozytywna

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Iłża

Wiek: 25

Może ta opcja byłaby odpowiednia dla Ciebie - http://www.studiosynergy.pl/. Mnie namówiła koleżanka i dziś nie wyobrażam sobie innych ćwiczeń. Jestem pod opieką własnego instruktora, on mi wszystko układa. To ważne bo gdy jest nieodzowny osobisty trener Kraków potrafi dobijać ceną a tu koszta nie są duże. Masz zresztą cennik na stronie. A sam EMS jako metoda treningu bardzo przyspiesza cały proces a człowiek mniej się męczy. Pojedynczy trening trwa zaledwie 20 minut, to jest pryszcz.
#2017-05-02 09:54:20 

Soldier

Użytkownik

Posty: 132

Skąd: Dąbrówno

Wiek: 34

Znajomy korzysta z usług tego studia i jest zachwycony rezultatami. Mam w pamięci jak wyglądał gdzieś z pół roku temu i nie da się ukryć że jest kolosalny postęp. Wygląda na to że coś w tym jest!
#2017-05-02 10:46:55 

Amela

Użytkownik

Posty: 112

Skąd: Gniezno

Wiek: 30

Ja o tym czytam w necie i sporo dobrego napisali. Odrobinę mnie przeraża perspektywa tej stymulacji elektrycznej – jestem bardzo wrażliwa na ból i stąd czuję jakiś opór. Może na wyrost.
#2017-05-02 12:16:01 

bakuś

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Sekocin

Wiek: 23

Bez obaw, akurat bólu się w ogóle nie trzeba bać. To są w sumie dość delikatne impulsy, jedynie na tyle intensywne by pobudzić wszystkie mięśnie do pracy.
#2017-05-02 12:59:49 

grubcio

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Nysa

Wiek: 19

Przeglądałem cennik w tym studiu – duże zaskoczenie pozytywne. To już moja siłownia wypada zdecydowanie drożej, masakra...
DODAJ ODPOWIEDŹ