#2017-05-22 00:13:32 

moniafonia

Użytkownik

Tak jak w temacie. Szukam firmy, która zajełaby się zaprojektowaniem i urządzeniem ogrodu. Nie zależy mi na amatorach, tylko szukam prawdziwych profesjonalistów, dla których wykonawstwo nie bedzie stanowiło problemu nie do przeskoczenia. No i żeby nie zdarli ze mnie skury. Wiem, że takie usługi sporo kosztują, ale im taniej tym lepiej:) Jak możecie albo chcecie kogos polecić, piszcie smialo
#2017-05-22 02:13:13 

bibowska

Użytkownik

Mogę polecić siebie:) Sama urządzałam swój ogród i kilka ogrodów moich znajomych. Jeśli chcesz mogę podesłać Ci zdjęcia. Co do wykonawstwa, to znam niedrogą firmę, która mogłaby zająć się realizacją projektu. Są szybcy i przystępni cenowo.
#2017-05-22 04:29:31 

P4jąk

Użytkownik

Ta firma http://www.ogrodybarw.pl/ to prawdziwy ekspert, jeśli chodzi o usługi ogrodnicze w Poznaniu. Oni zaprojektują ogród i wykonają wszelkie niezbędne prace ziemne czy montażowe. Dodatkowo możesz zlecić im także dalszą opiekę nad ogrodem. Na stronie masz dział z przykładowymi projektami i realizacjami. Firma zajmuje się m.in. urządzaniem trawników, wykonywaniem oczek wodnych, montażem systemów nawadniających itd.
#2017-05-22 07:22:12 

mistrzowska

Użytkownik

Ludzie chyba naprawde maja za duzo pieniedzy. Przeciez samodzielne urzadzanie ogrodu to czysta przyjemnosc
#2017-05-22 10:19:03 

moniafonia

Użytkownik

Ja nie mam na to czasu, a poza tym nie zrobie tego tak dobrze jak profesjonalista, a że zalezy mi na ładnym i funkcjonalnym ogrodzie to wole to zlecić fachowcom
#2017-05-22 11:22:23 

pozytywniepozytywna

Użytkownik

Masz racje. Ja urzadzalam samodzielnie, ale nie mialam o tym zielonego pojecia. Stracilam czas i pieniadze. W koncu zatrudnilam firme, ktora sie tym zajela za mnie i wyszlo bardzo fajnie, nadspodziewanie dobrze, zwlaszcza ze ogrod jest niewielki
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015