#2017-05-31 04:59:08 

Soldier

Użytkownik

Hejo, muszę ukryć paskudną instalację, która strasznie szpeci mój sklep, serio, już po prostu nie mogę na nią patrzeć. Gdzieś w necie natknąłem się na informację, że spoko rozwiązaniem tego typu problemów jest sufit napinany. Czy możecie powiedzieć coś więcej na ten temat?? Możecie mi polecić jakąś firmę na Śląski, która zrobi dla mnie coś takiego??
#2017-05-31 05:56:58 

Dudu

Użytkownik

No cześć, zgadzam się, to spoko rozwiązanie, zwłaszcza do takich lokali usługowych, bo może fajnie wzbogacić wnętrze, możeszzrobić z jakimś fajnym efektowym oświetleniem i będzie taki efekt wow. Jeśli chodzi o sufity napinane na Śląsku, to ja śmiało polecam e-investal.pl. Firma sprawdzona przeze mnie i przez moich znajomych! Mają sufity świetnej jakości i szybko wszystko realizują!
#2017-05-31 08:39:28 

Soldier

Użytkownik

Dzięki, a mógłbyś powiedzieć o nich coś więcej? Jak to wygląda cenowo?? Bo to w sumie dla mnie kluczowa kwestia.
#2017-05-31 10:46:39 

Dudu

Użytkownik

Cenowo jest bardzo spoko, bo oni są producentami tych sufitów, więc ceny w porównaniu do innych mają bardzo konkurencyjne! Poza tym montują wszystko szybko i sprawnie, zostawiają po sobie porządek ;p i jak nie masz doświadczenia, to zawsze chętnie doradzą, mają bardzo indywidualne podejście do klienta, co w ostatnich czasach naprawdę rzadko się zdarza.:)
#2017-05-31 12:31:29 

Soldier

Użytkownik

Super, bardzo Ci dziękuję! Już przeglądam ich ofertę!!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015