#2017-07-05 02:15:12 

Gołębiarka

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Ełk

Wiek: 35

hej wszystkim… ostatnio miałam bardzo nieprzyjemny wypadek, przewróciłam się na rowerze. Na początku myślałam, że to nic takiego i że jestem cała, ale ciągle boli mnie ręka. W końcu pomyślałam, że wybiorę się do lekarza, zlecił mi wykonanie USG. Tylko nie bardzo wiem gdzie w stolicy się z tym udać, by było szybko i profesjonalnie? Może być prywatnie.
#2017-07-05 02:41:45 

Soldier

Użytkownik

Posty: 118

Skąd: Dąbrówno

Wiek: 34

też miałem ostatnio nieprzyjemną przygodę na rowerze, może to jakieś fatum? W każdym razie mogę Ci powiedzieć gdzie ja robiłem USG ręki Warszawa ma niby sporo ofert, ale jeżeli zależy Ci na czasie trochę się trzeba naszukać. Na stronie internetowej https://rehmedicon.com/oferta/usg-warszawa znajdziesz namiary na porządne gabinety prywatne, wyniki od ręki i widzisz, że biorą Cię na poważnie.;)
#2017-07-05 03:34:07 

mangofanka

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Radom

Wiek: 18

ojej, to współczuję. A gdzie konkretnie Cię boli? Moja bratowa miała uraz ręki po wypadku samochodowym i trochę się namęczyła potem z leczeniem i rehabilitacją. Na szczęście jest już o niebo lepiej. W ogóle właśnie ten czas ma spore znaczenie, nie można czekać zbyt długo na badania i diagnozy.
#2017-07-05 04:31:23 

Gołębiarka

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Ełk

Wiek: 35

nie jestem w stanie powiedzieć teraz gdzie mnie boli, to dosyć promieniuje… jakby od nadgarstka w górę? Nie wiem. Żałuję, że od razu nie poszłam do lekarza, jednak minęło kilka dni od wypadku. Ale postaram się teraz nadrobić. Ktoś jeszcze zna tamtą przychodnię? Sprawdzam sobie ofertę i wydaje się okej, ale jeszcze się poorientuję.
#2017-07-05 06:06:30 

Mezo

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Antoniewo

Wiek: 40

ja ich znam, ten Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Rehmedicon to wybawienie dla mojego nadaktywnego syna… ciągle gdzieś się spieszy, biega, skacze, sporty trenuje, a potem wraca do domu z urazami i trzeba go leczyć. Na szczęście jak się szybko reaguje to młody goi się wzorcowo. Może to te młode kości, a może faktycznie czas ma znaczenie.
#2017-07-05 07:45:18 

mistrzowska

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Kielce

Wiek: 36

czas zdecydowanie się liczy, bo chodzi o to, by jak coś jest uszkodzone to tego nie obciążać i nie narażać na pogorszenie stanu.:)
#2017-07-05 08:34:28 

Soldier

Użytkownik

Posty: 118

Skąd: Dąbrówno

Wiek: 34

dokładnie, jak na przykład złamiesz nogę i z nią normalnie chodzisz zamiast leczyć to wiadomo, że będzie tylko gorzej.
#2017-07-05 11:10:53 

Gołębiarka

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Ełk

Wiek: 35