#2017-07-11 04:00:24 

pozytywniepozytywna

Użytkownik

Wbrew pozorom nie tak łatwo jest znaleźć takie rzeczy, mimo mnogości wszelkich firm i sklepów, zwłaszcza jak szuka się dyplomów ładnych i dobrej jakości
#2017-07-11 04:41:20 

mangofanka

Użytkownik

nie mam pojęcia, na pewno w jakichś sklepach papierniczych. Słuchaj, a może dobrze będzie zamówić wykonanie w jakiejś drukarni?
#2017-07-11 06:01:53 

pozytywniepozytywna

Użytkownik

Ale co wtedy z projektem? Dyplom dla przedszkolaka powinien być chyba kolorowy, bajkowy, optymistyczny a nie jakaś zwykła biała kartka i czarny napis…
#2017-07-11 07:45:57 

mangofanka

Użytkownik

W drukarni często też wykonują projekty wizytówek i innych takich więc dyplom na pewno też zaprojektują, można im zlecić i powiedzieć mniej więcej jaki się chce czy jakoś inaczej to załatwić. Wszystko jest do załatwienia
#2017-07-11 08:45:56 

blondyna

Użytkownik

Pewnie tak tylko że to wtedy będzie sporo kosztowało… wydaje mi się że nie warto skoro bardzo tanie dyplomy wszelkiej maści oferuje firma http://www.bialyatrament.pl/. Polecam zajrzeć i sprawdzić jej ofertę, dyplom na pasowanie przedszkolaka jak najbardziej też się tam znajdzie i to własnie taki jak sobie życzysz autorko :) dyplomy tej firmy są dopasowane do wieku odbiorców a ich cena jest wręcz niesamowicie niska względem tego ile musiałabyś zapłacić zlecając wykonanie projektu i wydrukowanie w drukarni jak koleżanka doradziła
#2017-07-11 08:56:13 

pozytywniepozytywna

Użytkownik

No ja własnie już zaczynałam brać pod uwagę różne rozwiązania ale wiadomo, że nie chciałabym płacić zbyt wiele… zwłaszcza że można takie rzeczy znaleźć dużo taniej, sprawdziłam ceny jakie ma Biały Atrament i szczerze to nie spodziewałam się aż tak niskich… super :) dzięki bardzo za polecenie tej oferty, jeszcze przyjrzę się jej bliżej ale myslę że nie ma sensu szukać niczego innego
#2017-07-11 10:08:07 

blondyna

Użytkownik

No właśnie, nie ma sensu przepłacać skoro można znaleźć tanie dyplomy i to świetnej jakości, zresztą poczytaj sobie więcej na tej stronie a przekonasz się że warto jak najbardziej z niej skorzystać
#2017-07-11 11:41:07 

pozytywniepozytywna

Użytkownik

Też tak sądzę, dziękuję, nie będę szukać innej oferty skoro ta jest bardzo dobra. Pozdrawiam :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015