#2017-07-12 23:27:28 

P4jąk

Użytkownik

Posty: 120

Skąd: Częstochowa

Wiek: 30

Planuje wyjazd do pracy gdzieś za granice. Znajomi polecają Holandie, że teraz tam łatwiej o prace niż w Anglii i że zarobki też są tam dobre. Zastanawiam się tylko jak załatwic taką prace. Holenderskiego nie znam, także samemu ciezko coś znaleź, a przez agencje zatrudnienia troche się boje, bo to często naciągacze. A może teraz z tymi agencjami pracy jest lepiej? Jakie macie doświadczenia?
#2017-07-12 23:45:51 

moniafonia

Użytkownik

Posty: 105

Skąd:

Wiek: 23

Ja pracowałam w tamtym roku w Holandii przez trzy miesiące przy zbiorach truskawek, malin i borówek. Praca ciężka, ale zarobki przyzwoite. W trzy miesiące odłożyłam 3tys euro, także miałam na studia. Prace załatwiałam przez agencje pracy i wszystko było ok. Tylko wcześniej ją sprawdziłam, czy jest w rejestrze itd.
#2017-07-13 01:29:15 

Kwiczoł

Użytkownik

Posty: 105

Skąd:

Wiek: 21

Załatwienie pracy w Holandii przez agencję pracy to w zasadzie jedyna możliwość szybkiego znalezienia roboty, zwłaszcza jak nie znasz języka. W takiej robocie nie zarobisz kokosów, ale też nie musisz miec zadnego doświadczenia czy znac jezyka. W tym serwisie http://marvelpc.pl/ znajdziesz mnóstwo ogłoszeń o pracy własnie z Holandii. Są ogłoszenia o pracy szklarniach, na farmach, w magazynach czy na produkcji. Na pewno znajdziesz cos, co cie zainteresuje
#2017-07-13 02:10:11 

bibowska

Użytkownik

Posty: 70

Skąd: NY

Wiek: 35

kto ci naopowiadal, ze w angli nie ma pracy? pracy jest mnustwo, tylko moze juz nie jest to praca tak oplacalna, bo jednak kurs funta ostatnio mocno spadl, ale jak chcesz wygodnie zyc to w angli spokojnie na to zarobisz
#2017-07-13 02:31:43 

P4jąk

Użytkownik

Posty: 120

Skąd: Częstochowa

Wiek: 30

Po prostu słyszałem, że koszty utrzymania w Holandii są niższe, że jak pracuje się na farmie albo w ogrodnictwie to albo się nie płaci za mieszkanie, albo płaci się bardzo mało i jedzenie tez podobno jest tanie. A co do tego serwisu, to te ogłoszenia o prace są aktualne?
#2017-07-13 05:26:44 

Kwiczoł

Użytkownik

Posty: 105

Skąd:

Wiek: 21

Tak, one są uzupełniane na bieżąco. W razie czego po prostu przedzwoń do tej agencji i powiedz żeby znaleźli Ci coś konkretnego.
#2017-07-13 07:52:25 

bibowska

Użytkownik

Posty: 70

Skąd: NY

Wiek: 35

ja nie pisałam o kosztach utrzymania tylko o dostępności pracy i o zarobkach
#2017-07-13 10:06:20 

P4jąk

Użytkownik

Posty: 120

Skąd: Częstochowa

Wiek: 30

Ok, zadzwonie. Przynajmniej przekonam się czy jest dla mnie jakaś praca.
DODAJ ODPOWIEDŹ