#2017-07-27 21:51:43 

Kasia00Kasia

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Gdynia

Wiek: 50

Witajcie. Szukam rady i mam nadzieję, że może ktoś z Was mi pomoże. Od jakiegoś czasu boli mnie lędźwiowy odcinek kręgosłupa. Byłam u lekarza i niestety nic mi nie pomógł. Smarowałam się też maściami i chodziłam na masaże rehabilitacyjne i niestety nic nie pomogła. Słyszałam o różnego rodzaju pasach na kręgosłup – czy ktoś z Was może stosował je i mógłby coś napisać?
#2017-07-27 22:16:11 

CzerwonaWoda

Użytkownik

Posty: 31

Skąd: Stębark

Wiek: 32

Nie używaj takich rzeczy! Możesz sobie tylko narobić szkód!
#2017-07-27 23:34:30 

Kwiczoł

Użytkownik

Posty: 103

Skąd:

Wiek: 21

Co Ty za bzdury opowiadasz! Jeśli używasz dobrych produktów medycznych to nic takiego się nie wydarzy! Chyba, że kupujesz w jakimś podejrzanym sklepie to się nie dziw potem, że możesz uszkodzić kręgosłup.
#2017-07-28 00:29:29 

Soldier

Użytkownik

Posty: 118

Skąd: Dąbrówno

Wiek: 34

To możesz polecić coś sprawdzonego? Jakiś sklep gdzie można coś takiego kupić?
#2017-07-28 03:05:45 

mistrzowska

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Kielce

Wiek: 36

Ja z czystym sumieniem mogę Wam polecić pas na kręgosłup cena co prawda nie jest jakaś super niska, jednak naprawdę warto. Sama stosowałam coś takiego, gdy miałam ogromne bóle lędźwi i bardzo mi pomogło, naprawdę. Kupowałam w tym sklepie: http://sklep.diskdr.pl/ i moim zdaniem mają sprawdzony sprzęt.
#2017-07-28 05:47:46 

pclover

Użytkownik

Posty: 53

Skąd: Kraków

Wiek: 39

Moim zdaniem cena za takie urządzenie nie jest wysoka. Jeśli sprzęt jest dobry jakościowo to myślę, że warto za niego zapłacić. Szczególnie, jeśli chodzi o zdrowie.
#2017-07-28 08:39:40 

moniafonia

Użytkownik

Posty: 113

Skąd:

Wiek: 23

To prawda, że na zdrowiu nie ma co oszczędzać. Taki pas jest też dobry dla wszystkich, którzy mają poważne schorzenia kręgosłupa. Uśmierza ból, nawet jeśli jest duży.
#2017-07-28 10:51:48 

Kasia00Kasia

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Gdynia

Wiek: 50

W takim razie może spróbuję też coś takiego użyć, bo już nie mi nic naprawdę nie pomaga. Jestem gotowa zapłacić każdą cenę, jeśli to rzeczywiście pomoże. Dzięki za polecenie.
DODAJ ODPOWIEDŹ