#2017-09-20 01:55:10 

mangofanka

Użytkownik

Dzień dobry. Mam problem w związku moim naturalnym uzębieniem. Chciałam sobie zrobić coś dla siebie i zapisać się na zabieg, który pomógłby mi je wybielić. Niestety nie mam jeszcze sprecyzowane gdzie chciałabym wykonać ten zabieg, mieszkam niedaleko Poznania. Czy mogliby-ście cokolwiek podpowiedzieć, gdzie, za ile i mniej więcej jak to wygląda i na czym polega? Trochę się boję dentystów, ale chciałabym wreszcie móc się uśmiechać bez obaw. Proszę o poradę. Dziękuję
#2017-09-20 02:36:17 

pozytywniepozytywna

Użytkownik

Witaj. byłam w podobnej sytuacji. Także szukałam podpowiedzi w zakresie zabiegów stomato-logicznych. Ja najpierw musiałam wyleczyć sobie ząb. Ale na wybielanie też się zdecydowałam. Podam ci namiar na gabinet, w którym mi wykonano wybielanie zębów http://www.super-usmiech.pl/. Bardzo dobre miejsce, nie znajdziesz lepszego w Poznaniu wybielania zebow, wszystko idzie szybko i co dla mnie najważniejsze, bezboleśnie, bo tego też się bałam.
#2017-09-20 03:23:33 

Mezo

Użytkownik

Hej, jak dla mnie to nie ma sensu bo po wybielaniu musisz przejść na dietę. Chodzi o to by jeść białe produkty, żeby nie miało to wpływu na uzębienie. Nie wiem przez jaki czas, ale ja bym na mleku i serze białym nie wytrzymał zbyt długo.
#2017-09-20 04:43:01 

bibowska

Użytkownik

Witam serdecznie. Chciałabym obalić ten mit. Nie ma żadnej diety białej po zabiegu wybielania. W nowoczesnych gabinetach mają taki sprzęt, że nic takiego nie jest potrzebne. Wcale nie trzeba rezygnować z kawy. Ceny są różne, ale myślę, że w Poznaniu najlepiej prezentuje się ten gabinet, o którym wspomniała koleżanka. Na stronie od razu macie cennik, możecie sobie wszystko przeanalizować. Jak dla mnie dobre ceny. Powodzenia.
#2017-09-20 07:22:23 

mangofanka

Użytkownik

Dzięki kochani za pomoc i linka :)
#2017-09-20 10:18:38 

pozytywniepozytywna

Użytkownik

Nie ma sprawy ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015