#2017-12-08 00:45:29 

moniafonia

Użytkownik

Posty: 113

Skąd:

Wiek: 23

Cześć, dawno do wam nie zaglądałam z uwagi na nawał niespodziewanych obowiązków, które niestety były moim priorytetem na tamten moment, ale no przechodząc już oczywiście do rzeczy, to muszę wam powiedzieć, że mój synek, aż normalnie niezbyt mogę w, to uwierzyć, ale jutro obchodzi swoje dwunaste urodziny i z tejże właśnie okazji postanowiłam sprawić mu na te urodzinki rower o, którym marzy już od czasu kiedy wyrósł ze swojego rowerku, który kupiliśmy mu podajże na 8 lub 10 urodziny. Chciałabym żeby ten rower był taki no wiecie solidny i bezpieczny, gdyż tamten poprzedni zakupili mu dziadkowie i kupili go w supermarkecie, a więc umówmy się nie był on najlepszym wyborem dla małego i często były z nim jakieś tam kłopoty, dlatego tym razem nie powiem, że cena nie gra dla nas roli no, ale jesteśmy w stanie zapłacić większą sumę pieniążków za oczywiście dużo lepszą jakość tego co otrzymamy więc jeśli znacie tego typu sklepy rowerowe, to bardzo proszę o radę.
#2017-12-08 01:16:50 

bibowska

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: NY

Wiek: 35

Hejka naklejka, ja polecam Ci z całego serca popatrzeć na jakiś takich stronach z używanymi rowerami może akurat ktoś będzie miał do sprzedania jakiś super już przetestowany i bezpieczny rower za dużo mniejszą sumę co jest dosyć logiczne ze względu na, to, że był już ten rowerek używany przez inne dziecko. Ja przynajmniej tak bym zrobiła kupując rower dla mojego dziecka.
#2017-12-08 02:19:41 

moniafonia

Użytkownik

Posty: 113

Skąd:

Wiek: 23

Hmm dziękuje Ci serdecznie za poradę, ale ja raczej nie jestem zainteresowana używanymi rowerami, bo wiesz jak kupujesz w jakimś profesjonalnym i sprawdzonym sklepie czy tam salonie rowerowym, to masz tą pewność jakości tego produktu no mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe, ale takie już jest moje zdanie na ten temat, pozdrowionka.
#2017-12-08 02:43:29 

bibowska

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: NY

Wiek: 35

Nie no jak najbardziej rozumiem jest, to tylko i wyłącznie twój wybór i taki podjęłaś niech taki będzie :)
#2017-12-08 05:24:26 

mistrzowska

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Kielce

Wiek: 36

Siemaneczko za, to ja kochana mogę Ci, że tak się wyrażę zarekomendować pewien sklep rowerowy do, któego ja posiadam bezgraniczne zaufanie taki, który poleciłabym każdemu i taki, który moim zdaniem zadowoli nawet najbardziej wymagającego, już ci tutaj za momencik wkleję lub po prostu wpiszę adres tej stronki internetowe żebyś sobie mogła wszystko na spokojnie sama zobaczyć: sklep rowerowy także, no co tam jeszcze mogłabym Tobie powiedzieć, to, to, że mają oni moim oczywiście skromnym zdaniem bardzo bogaty asortyment dla dzieciaczków w różnym wieku.
#2017-12-08 05:42:52 

moniafonia

Użytkownik

Posty: 113

Skąd:

Wiek: 23

Wow dzięki i o to mi chodziło :) skąd ten sklep?
#2017-12-08 07:24:30 

mistrzowska

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Kielce

Wiek: 36

Z Piły w województwie wielkopolskim.
#2017-12-08 08:25:00 

moniafonia

Użytkownik

Posty: 113

Skąd:

Wiek: 23

idealnie moje miasto :)
DODAJ ODPOWIEDŹ