#2018-02-12 17:02:21 

CzerwonaWoda

Użytkownik

Posty: 31

Skąd: Stębark

Wiek: 32

Interesuje mnie oferta dermokosmetyków dla wrażliwej cery mieszanej. Niby jest tego dużo, ale ciężko się na coś zdecydować no i do tego ceny... Wiem że są apteki w których takie produkty są tańsze, aczkolwiek nie udało mi się żadnej znaleźć. Mogłabym prosić o jakieś wskazówki?
#2018-02-12 19:29:50 

mangofanka

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Radom

Wiek: 18

Ja też się zastanawiam gdzie ludziom udaje się kupić tej klasy kosmetyki w tak niskich cenach jak się niektórzy chwalą. Nie wszyscy chcą powiedzieć gdzie zamówili jakby im miała od tego korona spaść :/
#2018-02-12 22:14:49 

pclover

Użytkownik

Posty: 53

Skąd: Kraków

Wiek: 39

Hehe, chyba kobiety bywają zazdrosne i dlatego nie mówią ;) Moja dziewczyna najczęściej kupuje takie markowe kosmetyki w aptekach online, poleciłem jej aptekamini.pl. Niemal zawsze jest tam dużo taniej niż w tych zwyczajnych.
#2018-02-13 00:29:06 

bibowska

Użytkownik

Posty: 76

Skąd: NY

Wiek: 35

Pomysł z internetem trafny ale ja też bym się skłaniała ku aptekom niż na przykład drogeriom. Raz że wybór jest szerszy a dwa że nie ma ryzyka że sprzeda nam ktoś nieświeży kosmetyk. W drogeriach nacięłam się kilka razy w ten sposób.
#2018-02-13 01:06:47 

Soldier

Użytkownik

Posty: 118

Skąd: Dąbrówno

Wiek: 34

Sam używam dermokosmetyków ponieważ mam od dzieciństwa praktycznie problemy ze skórą. Da się nad tym panować ale jestem pod opieką dermatologa. Takie normalne kosmetyki dla facetów to z miejsca mnie podrażniają.
#2018-02-13 02:13:57 

grubcio

Użytkownik

Posty: 64

Skąd: Nysa

Wiek: 19

U mnie w rodzinie kobiety miewały problemy ze skórą atopową. Wtedy też trzeba używać innych kosmetyków. Grunt by jeszcze znać aptekę w której da się je kupić bez inwestowania dużych pieniędzy.
#2018-02-13 02:35:12 

moniafonia

Użytkownik

Posty: 113

Skąd:

Wiek: 23

Mi też są niezbędne kosmetyki do cery mieszanej i to zdecydowanie te z kategorii dermo, hipoalergiczne itp. Fajny asortyment jest tu: https://www.aptekamini.pl/category/dermokosmetyki-do-twarzy-kremy-do-twarzy-kremy-do-cery-normalnej-mieszanej. Cenowo jest wyjątkowo korzystnie jak weźmiemy „polską średnią” i akurat w tej aptece mają praktycznie zawsze towar na stanie, co też nie jest cechą standardową. Zazwyczaj zależy mi na czasie więc to plus.
#2018-02-13 05:09:22 

gangstarap

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Warszawa

Wiek: 18

Od lat zamawiam leki za pośrednictwem sieci. Dotąd bez żadnych rozczarowań. Ceny niższe, brak stania w kolejkach... Słowem opcja idealna ;)
#2018-02-13 07:58:03 

pozytywniepozytywna

Użytkownik

Posty: 64

Skąd: Iłża

Wiek: 25

Używam wyłącznie łagodnych kosmetyków, także profilaktycznie – nie chcę mieć żadnych problemów ze skórą co jest częste u wielu osób z mojego otoczenia. Wolę dmuchać na zimne i nie obciążać skóry.
DODAJ ODPOWIEDŹ