#2019-06-06 01:04:03 

Kwiczoł

Użytkownik

Jak myślicie, jakie osoby korzystają z gorącej linii i jakie mają powody? Czy warto próbować? Jak to jest w ogóle postrzegane w społeczeństwie, przez ludzi…
#2019-06-06 03:48:43 

Gołębiarka

Użytkownik

Jak dla mnie to bardzo zależy od sytuacji. Jak facet tam dzwoni, bo jest ciekawy, szuka inspiracji, nie jest w związku, spoko. Ale jak dzwoni, bo go nie zadowala życie seksualne z jego dziewczyną i szuka seksu po kątach to już jest słabe trochę.;)
#2019-06-06 05:36:42 

mangofanka

Użytkownik

Niektóre pary razem decydują się na takie szukanie seksu poza związkiem. Jeśli obie strony tego chcą, czemu nie? Poza tym można też razem zadzwonić, zebrać jakieś inspiracje od profesjonalistek. One chyba muszą być bardzo dobrze przygotowane, nie? powie ktoś coś na ten temat?
#2019-06-06 05:48:22 

grubcio

Użytkownik

dzwoniłem na erotyczny telefon i faktycznie, kobiety są świetnie przygotowane. Zawsze wiedzą, co robić albo co powiedzieć. Umieją słuchać, ale też jak rozmówca nie ma weny to bez problemu przejmą inicjatywę. Zgadzam się też, że erotyczny telefon może czegoś nauczyć. Przede wszystkim pokazuje, że siła wyobraźni jest ogromna… można wszystko, wszędzie.;)
#2019-06-06 07:08:40 

gangstarap

Użytkownik

a ja znam jedną parę. On ma duże potrzeby seksualne, ona mniejsze. I wiecie co? Dogadali się, że on może się zaspokajać dzwoniąc na te telefony. Ale o spotkaniach bezpośrednich z innymi kobietami nie ma mowy. I taki kompromis mają. Bo przecież też tak bywa, że temperament różny w związku…
#2019-06-06 09:29:49 

mangofanka

Użytkownik

ale to te kobiety dają jakąś scenerię, snują fantazję, a dzwoniący słucha? I to nakręca?
#2019-06-06 10:10:30 

grubcio

Użytkownik

no, to jedna z opcji. Wyobraź sobie, że ktoś ci opowiada, co by z tobą zrobił. No i to bardzo sugestywne jest. Czasem nawet bardziej od takiego realnego spotkania z kobietą. Bo chodzi też o entuzjazm z drugiej strony…
#2019-06-06 12:26:03 

P4jąk

Użytkownik

na takie telefony dzwonią też ludzie, którzy jeszcze nie próbowali seksu. To chyba sposób na przełamanie nieśmiałości i próbowanie czegoś nowego. Uważam, że to bardzo nieszkodliwa forma, każdy może sobie spróbować i nic się nie stanie.
#2019-06-06 13:40:27 

grubcio

Użytkownik

też tak myślę. Nawet chyba z perspektywy kobiet… lepiej, by facet zadzwonił do kogoś, niż szukał partnerek na jedną noc w okolicy. Niektóre mają problem z taką przeszłością, że facet sypiał z połową miasta.;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015