#2020-10-13 06:05:30 

Gołębiarka

Użytkownik

Siema! Czy ktoś z Was urządził mieszkanie w stylu nowoczesnym i zechce mi odpowiedzieć na pytanie jakie oświetlenie wygląda najlepiej w takiej stylistyce?
#2020-10-13 08:28:24 

Amela

Użytkownik

Tak, ja. Zawsze marzyłam o takiej właśnie stylistyce i moje marzenie się ziściło jak wyszłam za mąż – mój partner dał mi wolną rekę w kwestii urządzania mieszkania. Posiadamy w przedpokoju lampy ścienne LED, nie wiem czy łątwo o bardziej nowoczesne oświetlenie. Powiem, że wygląda intrygująco.
#2020-10-13 10:49:38 

blondyna

Użytkownik

Myślę, że da się znaleźć coś bardziej postępowego niż lampy LED, chociaż ja oczywiście je uwielbiam i posiadam. Ale ze swojej strony mogę polecić żarówki sterowane pilotem. Wówczas masz wygodne rozwiązanie no i na pewno będzie pasowało do całego wnętrza Twojego domu.
#2020-10-13 13:08:26 

moniafonia

Użytkownik

A słyszałaś kiedykolwiek o lampach gipsowych? Spoko, mi za pierwszym razem też to nic nie mówiło. Dopiero później kumpel pokazał mi konkretną ofertę. O, tutaj:. Sama odpowiedz sobie na pytanie, czy takie lampy nie kojarzą Ci się z jakimiś łaźniami parowymi i salonami masażu. Montując takie w łazience naprawdę Twoje mieszkanie zyska na poziomie luksusu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015